Şok Dalga Fiyat

Şok Dalga Fiyat

Şok Dalga Tedavisi Nasıl Yapılır?

Erkeklerde görülen iktidarsızlık problemi cinsel yaşamı olumsuz etkilemektedir. İktidarsızlığa sebep olan penis sertleşme problemi kalp hastaların da %50 – 60 oranında görülmektedir. Şeker hastalarının da %75’inde bu problem görülebilmektedir.

Sertleşme sorunun görülmesi damar sertliği, kronik sigara içilmesi veya kolesterol bozukluğuna bağlı olabilir. Bunların yanı sıra fazla kilolu olan kişilerde ve hareketsiz bir yaşam sürenlerde görülebilmektedir. İlaç tedavisi, enjeksiyon tedavisi ve vakumlama tedavilerinin yanı sıra şok dalga ile kalıcı olarak bu sorun tedavi edilebilmektedir. Şok dalga uygulaması böbrek taşı rahatsızlıkları için kullanılan bir yöntemken sertleşme problemi için de kullanılır hale gelmiştir.

Düşük bir enerji uygulanarak yapılan şok dalga fiyat olarak da yüksek rakamlara sahip olmayan bir uygulamadır. Kalp damarları ile penis damarlarının birbirine olan benzerliği sebebiyle şok dalga uygulaması öncelikle kalp damarları için denenmiştir. Doğru sonuçlar alınması ile birlikte peniste olan sertleşme sorunu ereksiyon bozuklukları için de uygulama alanı bulmaya başlamıştır.

Şok Dalga Tedavisi Uygulaması

Erkeklerde görülen ereksiyon bozukluğu penisin cinsel ilişki için yeterli sertliği alamaması ya da almış olduğu sertliği kaybetmesi devam ettirememesi şeklinde olmaktadır. Ülkemizde 40 yaşın üstündeki erkeklerde 3 kişiden 1 kişide bu sorun görülmektedir. Bu sorunun çözümü için ise ilaç ile tedavi yönteminin yanı sıra enjeksiyon ile tedavi ve vakumlama tedavileri bulunmaktadır.

Son çare olarak da cerrahi müdahale yapılmaktadır. Cerrahi müdahaleler geri dönüşü olmayan uygulamalar olması sebebiyle riskli olan uygulamalardır. Bunların yanında son dönemde etkin olarak kullanılan şok dalga uygulaması yani şok dalga tedavi yöntemi bulunmaktadır.

Peki, şok dalga tedavisi nasıl yapılır? Şok Dalga tedavisi penis içerisindeki damarlara şok dalga uygulanarak kaybetmiş olduğu gevşeme özelliğinin tekrardan kazandırılması ile yapılmaktadır. Şok Dalga fiyat içeriği çok yüksek olmamakla birlikte kalıcı bir tedavi olması tercih edilme oranını artırmaktadır.

Şok Dalga Seans Uygulaması

Şok Dalga fiyat içeriği hastanın yaşamış olduğu sorunun boyutuna göre belirlenen seans sayısına göre değişebilir. Şok Dalga tedavisi nasıl yapılır sorusunun cevabı da 15 dakikalık seanslar halinde 6 gün süre ile yapılır şeklindedir. 6 gün süre ile yapılan uygulama sonrasında 4 ile 6 hafta arasında değişen bir sürede tedaviye ara verilir.

Daha sonra yine aynı şekilde 6 gün süreli 15 dakikalık şok dalga seansı uygulanır. Bu tedavinin seans sayısı hastalığın boyutuna göre değişmektedir. Olumlu sonuçların görülmesi için de en az 12 seanslık bir uygulama yapılmış olması gerekmektedir.

Şok Dalga Tedavisi İle Alınan Sonuçlar

Şok dalga tedavisi yani şok dalga ile ereksiyon problemleri kalıcı olarak çözüme kavuşturulmaktadır. Ereksiyon sorununu hafif boyutta yaşayanlar için tedavi oranı %80’dir. Orta seviyede ereksiyon sorunu yaşayan hastalarda %65 – 70 oranında olumlu sonuç alınabilmektedir.

Üst düzeyde problem yaşayan hastalarda ise % 50 – 52 oranında başarılı sonuçlar alınmaktadır. Uygulama sonrasında sorunun tekrar etmesi durumunda şok dalga tedavisi tekrar edilebilmektedir.

Şok Dalga fiyat bilgisi hakkında daha fazla bilgi almak ve şok dalga tedavisi nasıl yapılır sorusuna cevap almak için https://www.sokdalgatedavisi.com/iletisim internet sitesi üzerinden iletişim sağlanabilmektedir. Sertleşme sorunu ve tedavi yöntemleri hakkında ayrıntılı bilgi de site içeriğinde yer almaktadır. Herhangi bir sorunuz olması durumunda iletişim sağlayabilirsiniz.

İletişim Formu

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.