Şok Dalga Seans Ücreti

Şok Dalga Seans Ücreti

Bu sayfada sizlere Şok Dalga Seans Ücreti ile ilgili bilgiler vereceğiz. Daha önceleri kesin bir çözümü olmadığı için kalıcı bir problem gibi görülen sertleşme problemi, kişinin özel hayatını, sosyal ilişkilerini ve çalışma hayatındaki performansını olumsuz yönde etkilemekteydi. Kişinin yalnız ve mutsuz olmasına sebep olmakta ve depresyona sürüklemekteydi.

Günümüzde sertleşme probleminin yaygın bir tedavisi olduğu hala tam olarak bilinmese de gerek paneller, gerek duyuru ve reklamlar gerek de yetkili sağlık görevlerinin bizzat bilgi vermesi ile bu tedaviden haberdar olan erkeklerin sayısı günden güne artmakta.

Sertleşme problemi yaşayan erkeklerin utanmadan, sıkılmadan ve herhangi bir psikolojik baskı hissetmeden tedaviye başlaması oldukça büyük önem taşıyor. Tedavi ise şu şekilde, uzman doktora başvuran hasta bir takım testlerden geçiyor, tedaviye uygun olup olmadığı araştırılıyor.

Tedaviye uygun görülen hasta ile tedavi işlemine başlanıyor ve şok dalga cihazı kullanılarak hastanın penisine düşük yoğunlukta şok dalga terapisi uygulanıyor. Bu işlem belirli zaman aralıklarına yayılan art arda seanslar ile uygulanıyor ve bir seans ortalama 5 ile 15 dakika arasında sürüyor.

Özellikle erken teşhiste daha başarılı olan bu tedavi erkekleri vakit kaybetmeden uzman bir doktorla görüşmesi yönünde uyarıyor. şok dalga seans ücreti ise farklı uygulama merkezlerinde farklı fiyatlar gösterebiliyor. Örneğin şok dalga Bursa ile İstanbul arasında ücret açısından bazı farklılıklar olabilir.

Şok Dalga Seans Ücreti Ne Kadar?

Öncelikle, her hastaya aynı standart işlem uygulanmadığını belirtmekte fayda var. Yani, beşer dakikalık 8 seans süren tedavi ile iyileşen bir hasta için belirlenen şok dalga seans ücreti ile on beşer dakikalık 12 seanslık bir tedavi sürecine giren başka bir hasta için belirlenen şok dalga seans ücreti birbirlerinden farklı olabilir. Bu sebeple şok dalga seans ücreti hastadan hastaya değişebilir. Öte yandan bir seans için ortalama olarak  1000 TL gibi bir rakam ayırmak gerekebilir.

Şok Dalga Nasıl Bir Tedavi Yöntemidir?

Şok Dalga tedavi yöntemi, sertleşme sorunu olan penise gönderilen düşük yoğunluklu şok dalgalar ile peniste yer alan kan damarlarını hedef alarak damar içi yenilenmeyi sağlayan bir tür protein üretilmesini sağlar. Kan damarları bu protein üretimini gerçekleştirdiği takdirde, esnekliğini ve kasılma işlevini geri kazanır. Bu sayede penis sertleşme sağlayabilir.

Cinsel ilişkiye girmek için gereken sertlik kazanıldığında tedavi işe yarıyor demektir. Sertleşme problemi ile gelen hasta tedavi sonucunda aktif bir cinsel hayat kazanabilir. Tedavi kişiye özel olacağından şok dalga seans ücreti de kişiye özel olabilir.

Şok Dalga Bursa İlinde Var mıdır?

şok dalga şok dalgası tedavi yöntemi Türkiye’nin her yerinde bulunmakta ve bu tedaviyi uygulayan merkezlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kısaca şok dalga Bursa ilinde de uygulanmaktadır. Başarısı ve güvenilirliği kanıtlanan şok dalga Bursa ilinde de uygulanmaya başladığından beri, tedavi almak için başka illere gitmek zorunda kalan hastalar için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Hatta birçok merkez tarafından uzman kadrosu ve yüksek başarıyla tedavisi sunulan şok dalga Bursa ili diğer illerden hasta ziyareti alıyor. Tüm Türkiye’ye yayılmaya devam eden tedavi, bütün illerde de büyük ilgi görüyor. Detaylı bilgi için lütfen https://www.sokdalgatedavisi.com/iletisim adresi üzerinden alanında uzman bir ekip tarafından bilgi desteği sağlamaktadır.

İletişim Formu

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.