Şok Dalga Tedavi Ücreti

Şok Dalga Tedavi Ücreti

Bu sayfada sizlere Şok Dalga Tedavi Ücreti hakkında detaylı bilgileri kapsamlı olarak ileteceğiz. Erkeklerde penis sağlığı ve ereksiyon olma durumu genel vücut sağlığının da bir göstergesidir. Şayet ereksiyon problemi görülüyor ise bu fiziksel sağlıkta yaşanan bir takım sorunların da habercisidir. Bu sağlık sorunlarının başında kalp hastalıkları, diyabet, tansiyon gibi problemler gelir.

Ereksiyon problemi özellikle kalp ve damar hastalıklarının en büyük belirtisidir. Hastalar çoğunlukla ereksiyon problemi için hekime başvursa da yapılan araştırmalar ve tetkikler sonucunda asıl sorunun şeker hastalığı, tansiyon hastalığı ve kalp hastalığı gibi durumlardan kaynaklı olduğu ortaya çıkar. Bu yüzden sertleşme sorunu önemsenmelidir.

Ayrıca sadece bir sertleşme sorunu olarak görülmemeli, diğer hastalıkların da habercisi olduğu muhakkak ki bilinmelidir. Erkeklerdeki sertleşme problemi damardan kaynaklandığı için şeker ve kalp hastalarının büyük bir bölümünde sertleşme sorunu yaşanır.

Sertleşme Sorunu Kimlerde Görülür?

Genellikle sertleşme sorunu; damar sertliği problemi yaşayanlarda, aşırı kilolu kişilerde, kolesterol bozukluğu yaşayanlarda, aşırı sigara içenlerde, düzenli egzersiz yapmayan ve hareketsiz yaşayan insanlarda görülür.

Ereksiyon problemi, penise giden kan damarlarının daralması ve bu damarların gevşeme işlevinin bozulması demektir. Ayrıca ülkemizde 40 yaşın üstündeki her 3 erkekten 1’inde sertleşme bozukluğu görülüyor. Sertleşme bozukluğu için birçok tedavi seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerin başında ağızdan alınan ilaç tedavileri bulunur.

İlaç tedavileri en sık kullanılan yöntemler arasındadır. Bunun yanı sıra enjeksiyon tedavileri ve en son aşama olarak da cerrahi tedaviler söz konusudur. Ancak ülkemizde erkeklerin birçoğu bu sorun yaşasa da bundan utanç duymakta ve bu sorunu dile getirmemektedir.

Dolayısıyla tedaviyi de reddetmektedir. Bu sebeple de bu sorun daha da ilerlemekte ve gün geçtikçe tedavisi zorlaşmaktadır. Hem beden sağlığı, hem ruh sağlığı açısından oldukça önemli olan bu sorun, kesinlikle ihmal edilmemeli, mutlaka uzman bir hekime başvurulmalıdır.

Ereksiyon Bozukluğunda Şok Dalga Tekniği

Sertleşme sorunu büyük olasılıkla organik sebeplere bağlıdır. Bu sebeple de tedavi edilirken damar yapısı düzeltilir. Şok Dalga şok dalga tedavisi, damar yapısını düzeltmek açısından büyük fırsat sağlayan bir uygulamadır.

Şok Dalga cihazının yapısına bakıldığında, penis bölgesine düşük ayarda şok dalga uygulanır. Bu şok dalga, damarı yenileyen bir maddedir. Bu madde damar yenileyici proteini de arttırmaktadır. Bu sayede de penisteki düz kasın iyileşmesine sağlayarak sertleşme bozukluğunu düzeltiyor.

Şok Dalga tedavisi maliyeti yüksek olmadığı için hastalar tarafından da bir tercih sebebidir. Şok dalga tedavisi, ülkemizde 4 yıldır kullanılıyor. Bu tedavi yöntemi, ilaç tedavisine uygun olmayan ya da ilaç tedavisine olumlu yanıt vermeyen hastalar için oldukça iyi bir seçenektir. İlaç tedavisi, çok sık tercih edilen bir yöntem olsa da ileri derecede sertleşme bozukluğu olan hastalarda tedavi oranı oldukça düşüktür.

Ancak şok dalga şok dalga tedavisi ile sertleşme bozukluğuna kalıcı çözüm sağlanmıştır. Çünkü şok dalga şok dalga tedavisi, tamamen damarlardaki gevşeme bozukluğunun tedavisine yönelik bir uygulama sağlıyor.

Çoğu hasta, cerrahi yöntemi geri dönüşü olmadığı için ve oldukça ağrılı olduğu için tercih etmemektedir. Ayrıca şok dalga tedavisinden sonra, hastalar rahatlıkla sosyal hayatlarına dönebilmektedir. Şok Dalga tedavisinin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Son derece kolay ve risksiz uygulanır.

Şok Dalga tedavisinin başarı oranı, hastanın problemine göre değişilmektedir. Özellikle hafif problemi olan hastalarda büyük oranda başarı sağlanır. İleri düzeyde ereksiyon problemi olan hastalarda bile ciddi başarılar sağlanmaktadır. Tedaviden sonra, hastaların yarısında ilaca gerek kalmadan ereksiyon sağlanmaktadır.

Şok Dalga tedavisine ihtiyaç duyan kişiler, öncelikle bir üroloji uzmanına gelerek gerekli testleri yaptırırlar. Bu testlerin sonucunda, uzman hekim tarafından gerçekten şok dalga tedavisine uygun olup olmadıklarına karar verilir.

Hekim tarafından kendilerine tedaviden yarar görüp göremeyeceği söylendikten sonra ona göre uygulama yapılır. Şok Dalga tedavisi maliyeti konusundaki bilgi bu aşamada hastaya verilir. Şok Dalga tedavi ücreti bilgisi seansların durumuna göre belirlenir.
​​​​​
Şok Dalga Tedavisi Seansları Ve Fiyatları

Sertleşme sorunu, tedaviye ilk başlandığı zamanlarda, şok dalga şok dalgası yöntemi ile 3 hafta boyunca uygulanırdı.

Bu uygulamalar her hafta 2 kez 15’er dakika sürmekteydi. Daha sonra şok dalga tedavisi uygulamasına 3 hafta ara verilirdi. 3 haftalık aradan sonra, tekrardan 3 haftalık bir uygulama yapılarak, toplamda 12 seanslık bir uygulama ile tamamlanmaktaydı.

Ancak son yıllarda ülkemizde bu tedavi konusundaki deneyimler oldukça arttı. Bu yüzden eski uygulamanın aksine çok daha pratik, kolay ve iyi sonuçlar veren uygulamalar yapılmaya başlandı. Şok Dalga tedavisi maliyeti düşünülenin aksine oldukça uygundur. Bu tedaviler 6 gün boyunca üst üste 15’er dakika halinde uygulanarak yüz güldüren sonuçlara ulaşıldı.

Şok Dalga tedavisi maliyeti hakkında çekinmeden bilgi alınmalıdır. Şok Dalga tedavi ücreti bilgisi yüzyüze görüşmeden sonra hekim tarafından verecektir.

Ayrıca hastaların yaptığı en büyük hata, 6 günlük tedaviden sonra tedaviyi bırakma eğilimidir. Bazı hastalar tedaviyi yeterli gördükleri için, olumlu sonuçlar almaları sebebiyle ve bazen de bu durumdan çekindikleri için tedaviyi yarım bırakırlar.

Ancak bu doğru bir durum değildir. Gerçek anlamda yanıt alabilmek için 12 seansın da tam anlamıyla uygulanması en doğrusudur.

Alınacak başarılar, tamamen sertleşme sorununun düzeyine göre değişkenlik gösteriyor. Şok Dalga tedavisi konusunda, gerek hayvanlar üzerinde yapılan çalışmalarda gerek insanlar üzerindeki son 2 yıllık dönemde büyük başarı sağlandığı görülmüştür. Şok Dalga tedavi ücreti uygun olduğu için büyük paralar ödemeden sorun rahatlıkla çözülebilir. Sorunun düzeyi uzman hekim tarafından belirlenir.

Sertleşme bozukluğunun durumuna göre seans uygulamaları ve şok dalga tedavisi maliyeti belirlenir. Şok Dalga tedavi ücreti hakkında en doğru bilgi uzman tarafından verilmektedir. Telefonda fiyat bilgisi verilmemektedir. Şok Dalga tedavi ücreti hakkında detaylı bilgi almak için hasta muhakkak muayene olmalı ve doktordan bilgi almalıdır. Detaylı bilgi almak için: https://www.sokdalgatedavisi.com/iletisim

İletişim Formu

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.