Şok Dalga Tedavisi Fiyatı

Şok Dalga Tedavisi Fiyatı

Mutlu cinsellik, mutlu bir hayat için son derece önemlidir.  Ancak erkeklerdeki ereksiyon sorunları cinsel hayatı olumsuz yönde etkiler. Her 3-4 erkekten biri ereksiyon sorunu yaşarken büyük bir kısmı tedavi olma konusunda istekli davranmamaktadır.

Bunda bu erkeklerin utanmasının yanı sıra kullanılan ilaçların bazı erkeklerde yan etkiler yaratmasının da payı vardır.
Bazı ileri yaştaki hastalar da ilaçların yan etkileri konusunda endişe duyabilirler. Bunlar bir yana şok dalga tedavisi fiyatı ile erkeklerin cinsel hayatına konfor katan son derece başarılı sonuçları olan bir uygulamadır.

Şok Dalga Tedavisi

Şok dalga tedavisi böbrek taşlarının kırılması konusunda kullanılan bir uygulamadır. Uzun seneler boyu bu amaçla kullanıldı. Ancak daha sonraları şok dalgalarının, kalp dokusu ve koroner damarlar üzerindeki etkisi yeni ufuklar açtı.

Şok dalga tedavisi bursa bu yeni uygulamayı başarıyla icra etmektedir. Peki, nasıl işler? Düşük yoğunlukta uygulanan şok dalgasının kalpte kan akışını düzenlediği ve daha önemlisi yeni damarların oluşmasını sağladığı görülünce, benzer bir anatomik yapıya sahip olan penise de benzer uygulamanın yapılacağı düşünüldü. Penise düşük yoğunluklu şok dalgaları uygulandığında mikro düzeyde yaralanmalar olur.

Daha sonra ise bu bölgelerde yeni damarlar oluşur ve penis normal işlevini yerine getirir ve uzun süre sertliğini muhafaza edebilir. Cinsel sorunlarda kullanılan şok dalga tedavisiyle böbrek taşı kırmak amacıyla kullanılan şok dalgası aynıdır. Fakat cinsel işlev bozukluğu konusunda kullanılan şok dalga tedavisi bursa daha düşük yoğunlukludur.

Şok Dalga Tedavisi Kimlerde Uygulanabilir?

İleri yaştaki erkeklerde ereksiyon sorununa ek olarak kardiyak hastalıklar da görülebilir. Bu nedenle fayda sağlayan kimi ilaçları bu gruptaki erkekler kullanamaz. Bunun yanı sıra ilaç kullanamayan erkekler cerrahi müdahale ile mutluluk çubuğu denilen protezlerin taktırılması konusunda birçok erkek tereddüt yaşamaktadır.

Zira cerrahi bir müdahale olduğu için geri dönüş imkanı yoktur. Bunun yanı sıra ilaç kullanmak konusunda istekli olmayan erkekler de şok dalga tedavisi fiyatı araştırmalarına başlamaktadırlar. Şok dalga tedavisi bursa  düşük yoğunluklu şok dalgasıyla hastanın bir ağrı hissetmeden uygulamayı gerçekleştirir.

Şok Dalga Tedavisi Hangi Avantajlara Sahiptir?

Erken dönem ereksiyon sorunlarında geri dönüş imkanı veren şok dalga tedavisi fiyatı son derece uygun bir uygulamadır. İlaç kullanamayan hastalara uygulanır, üstelik herhangi bir yan etkisi yoktur. Hasta beraber olduğu kadının yanında bir ilaç kullanmak zorunda kalmamaktadır.

Herhangi bir ağrı hissedilmeyen şok dalga tedavisi bursa uygulama ardından yatış veya ekstra bir süreç gerektirmez. Bununla beraber ağrı olmadığı için anestezi de gerekmez. İyi sonuç alınana kadar veya sorunun nüksetmesi halinde yeniden uygulanabilir.

Bazı erkekler ilaçların yan etkileri bazıları ise sürekli ilaç kullanmak istemediği için farklı bir tedavi arayışına geçerler. Şok dalga tedavisi fiyatı bu arayıştaki kişilere cevap niteliğindedir. Konu hakkında detaylı bilgi için, https://www.sokdalgatedavisi.com/iletisim

İletişim Formu

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.