Şok Dalga Tedavisi Yorumları

Şok Dalga Tedavisi Yorumları

Toplum içinde erkeklerin ortalama % 30’unda ereksiyon problemi yaşanmaktadır. Bu problemin çözümü için son yıllarda şok ve tedavisi yöntemi ilaç tedavilerinin yanında daha hızlı sonuç vermesi nedeniyle uygulanmaktadır. Yaşam konforunu ve mutluluğu ileri derecede etki eden sağlık sorunu kişilerde mutsuzluk, depresyon ve aile yaşamında huzursuzluklara neden olmaktadır.

Bu rahatsızlık yeni sağlık buluşları sayesinde çok kolay ve günlük hayatı etkilemeyecek şekilde tedavisi edilebilmektedir. Bu sayede pek çok kişi hayat kalitesini yükseltmekte, mutluluğu yakalamaktadır. Bu yöntemlerin diğer tedavilerden üstün özellikleri sayesinde şok ve tedavisi öne çıkmaktadır. Tedavi sonucu şok dalga tedavisi yorumları memnuniyetle sonuçlanmaktadır.

Şok ve Tedavisinin Aşamaları

Bu rahatsızlık erken yaştaki erkeklerde %30 oranında görülmekte, 40-70 yaş aralığında bulunan erkeklerin yarısından fazlasında rastlanmaktadır. Tedavinin çözüm olmasına rağmen bu rahatsızlığı olan kişilerin çok az bir bölümü tedavi görmek için sağlık kuruluşlarına başvurmaktadır.

Rahatsızlığı yaşayan kişilerin öncelikle durumları değerlendirilmekte ve rahatsızlığa neden olabilecek kişiden kaynaklanan hususların giderilmesi yoluna gidilmektedir. Bu hususların düzenlemesi için kişilerin aktif yaşama başlaması, spor aktivitelerinde bulunması, sigaranın bırakılması ve alkol tüketimini sonlandırılması tavsiye edilmektedir.

Tedavide ilk olarak doktor kontrolünde oral yoldan alınan ilaçlar ile başlanmaktadır. Bu yöntemle düzenli kullanımda sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir. İlaç kullanımda sıkıntı yaşayanlar, tedavi esnasında yan etkiler görülenler, ilaçlar ile etkili bir sonuca ulaşılamayanlar ve ilerlemiş kalp rahatsızlığı bulunanlar için tedaviye vakum ve iğne tedavisi uygulanmaktadır.

Cerrahi yöntemler ise ilk iki tedaviden sonuç alamayanlar için uygulanan bir yöntemdir. Fakat bu tedavide protez kullanılması ve geri dönüşü olmaması nedeniyle hastalar açısından pek tercih edilmemektedir.
Cerrahi yöntem dışındaki yöntemlerin yüksek maliyetli olması, sürekli kullanımın gerekmesi, tedaviden bıkılması tedaviyi bırakmaya neden olmaktadır. Bu nedenlerden dolayı şok ve tedavisi ön plana çıkan bir tedavi olmaktadır.

Şok Tedavisinin Ortaya Çıkışı

Şok dalgaları kalpte yeni damar oluşumu ve kan akışını hızlandırma ile böbreklerde taş oluşumunu ortadan kaldırılması için kullanılmaktadır. Sağlık alanındaki bu tespit ereksiyon problemi yaşayan kişilerin problemlerine çözüm olarak kullanılabileceği düşüncesini doğurmuştur.

Yapılan denemeler sonucu bu etki test edilmiş, uygulanan kişilerde şok dalga tedavisi yorumları olumlu sonuçlanması ile bu etkilerden yararlanarak daha düşük yoğunlukta şok dalgaları uygulanarak cinsel fonksiyon bozukluğunda kullanılabileceği keşfedilmiştir. Şok ve tedavisi ilaç ve iğne tedavisi ile etkiler görülen hastalarda daha belirgin etkiler görülmekle birlikte tüm kişilere uygulama imkânı vardır.

Şok ve Dalgasının Avantajları

Uygulama esnasında hastalarda herhangi bir rahatsızlık yaratmayacağından gerekli süre tedavi yapılabilmektedir. Enjeksiyon yöntemleri gibi kişilere ağrı ve acı vermeyecektir. İlaç kullanım zorunluluğu olmaması nedeniyle ilacın alınmasının unutulması, başkalarının yanında ilaç kullanmaktan utanılması gibi durumlar yaşanmayacaktır.

İlaçlardan meydana gelen yan etkiler görülmeyecektir. Tedavi kısa sürede ve ayakta yapıldığından hastanın günlük yaşamını etkilemez. Ağrı veya herhangi bir rahatsızlık tedavi esnasında yaşanmayacağı için anestezi tarzı bir ilaç kullanılması gerekmeyecektir. Rahatsızlığın tekrar etmesi halinde tedavi yeniden uygulanabilecektir. Hastalar şok dalga tedavisi yorumları arasında kısa sürede sonuç alınması ve ilaç alma zorunluluğu bulunmamasının dolayı tercihlerinin şok dalgası ve tedavisini seçmelerinde etkili olduğunu belirtmektedir.

Tedavi yöntemlerini uygulayan birçok kişide sorunun ortadan kalktığı tespit edilmiştir. Hastalar tarafından şok dalga tedavisi yorumları oldukça memnuniyet verici olduğu vurgulanmaktadır. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi https://www.sokdalgatedavisi.com/iletisim adresinden alınabilmektedir.

İletişim Formu

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.