Şok Dalga Tedavisi Yorumları

Şok Dalga Tedavisi Yorumları

Erkeklerin cinsel fonksiyon bozukluğu konusu evlilik ve özel yaşamlarını olumsuz etkilemekte bu durum, diğer alanlarda konsantrasyon kaybı ve moral bozukluğuna sebep olmaktadır. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler şok tedavisi neticesinde bu yöntemden faydalananlar şok dalga tedavisi yorumları ile olumlu görüşlerini paylaşmaktadır.

Erkeklerin yaklaşık yüzde %40’ı ereksiyon sorunu yaşamakta fakat utandıklarından dolayı tedaviye yanaşmamaktadırlar. İktidarsızlık sorunu yaşayan erkeklerin tedaviye karar veren erkeklerin bir kısmı tedaviden bir süre vaz geçmektedir. Sürekli ilaç kullanımından bıkkınlık duyulması bir süre sonra olumlu sonuç verse bile ilaçların bırakılmasında etkendir.

Şok Dalga Kullanıcı Yorumları

Şok dalga tedavisinde  penise düşük yoğunluklu şok dalgası uygulanır. Bu düşük yoğunluklu dalgalar, damarların açılmasını, yeniden damar oluşmasını temin eder. Böylelikle ereksiyon problemi ortadan kalkmış olur. Şok dalga yöntemi bilindiği gibi uzun yıllar boyunca böbrek taşı kırılması amacıyla kullanılmış bir yöntemdir. Bununla beraber bazı çalışmalar yapıldı. Kalp üzerine düşük yoğunlukta uygulanan şok dalgaları, kalpte kan akışını düzenlemekte ve kalpte yeni damarlar oluşturmaktaydı. Bunu gören araştırmacılar yeni kapılar açıldığını fark etmekte gecikmedi. Şok Dalga kullanıcı yorumları ereksiyon sorunlarının tedavisinde kullanılan  şok dalgalarının etkili bir araştırma neticesinde bulunduğunu ortaya koymaktadır. Bu uygulamanın cinsel fonksiyon bozukluğu tedavisinde kullanılmaya başlanmasının sebebi, temel olarak kalp ile penisin dokuları arasındaki benzerliktir. Bu uygulama oldukça iyi bir sonuç verdi, şok dalga kullanıcı yorumları hep bu yönde.
Bu tedavi risksiz bir yöntemdir. Ömür boyu ilaç kullanmak veya cerrahi bir müdahale ile kıyaslandığında çok daha tercih edilecek bir yöntemdir.

Şok Dalga Tedavisi Yorumları

Kardiyak hastalığı olan kişiler ereksiyon problemlerinde kullanılan ilaçların yan etkileri nedeniyle bu ilaçları kullanamazlar. Bu kişiler tarafından şok dalga tedavisi yorumları bu uygulamanın başarısından söz etmektedir. Bu uygulama esnasında oldukça düşük dozda şok dalgası kullanıldığından hasta herhangi bir ağrı, sızı hissetmez. Bu kısa süren ve yatış gerektirmeyen uygulamayı  şok dalga kullanıcı yorumları beğeni ifade eden sözlerle anlatmaktadır. Bu uygulamanın ardından erkek, cinsel ilişki öncesi bir ilaç almak zorunda kalmaz. Cerrahi müdahale kapsamında olmadığı için anestezi gerektirmeyen bir yöntem olması şok tedavisinin bir diğer avantajıdır. Yapılan uygulamanın başarılı netice vermesi cinsel fonksiyon bozukluğu yaşayan erkeklerin sorunlarının çözüme kavuşturulması  şok dalga tedavisi yorumları için belirleyici olmuştur. Ağızdan alınan haplara alternatif olarak getirilen bu yöntem çok daha elverişli bir yöntemdir.

Cinsel fonksiyon bozukluğu olan erkeklerin büyük bir kısmı, cerrahi operasyona karşıdır. Bu operasyonun geri dönüşü yoktur. İstenen sonucu vermemesi durumunda ciddi pişmanlık sebebidir. O sebeple mutluluk çubuğu olarak bilinen bu yöntemi erkekler son çare olarak görmektedirler. Bunun yanı sıra ömür boyu ilaç kullanma mecburiyeti erkeklerin birçoğunun gözünü korkutmaktadır. Bu ise tedavinin yarım bırakılmasına sebebiyet vermektedir. Bu ilaçların sürekli kullanılacak olması ayrıca ciddi bir ekonomik maliyeti de beraberinde getirmektedir. Tüm bunlara karşı olumlu yöndeki şok dalga tedavisi yorumları uygulamanın her hastaya yapılabilecek olmasından kaynaklanmakta, aynı zamanda gerekli görüldüğü takdirde yenilecek bir uygulama olması sebebiyle öne çıkmaktadır. Ereksiyon sorunlarını çözümünde kullanılan  Şok Dalga kullanıcı yorumları genellikle bu uygulamanın başarılı sonuçlar verdiğini söylüyor. Bu konuda ayrıntılı bilgi için, ziyaret edebilirsiniz,  https://www.sokdalgatedavisi.com/iletisim

İletişim Formu

*Yıldızlı alanlar zorunludur.

Aşağıda her alan iletişim formu uzman hekim tarafından bizzat okunup değerlendirileceği için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu önemlidir. Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler ışığında sağlık danışmanımız iletişim bilgileriniz ile geri dönüş yapacaktır.